معرفی شرکت Fire Beam System

شرکت Fire Beam System در سال ۲۰۰۴ با هدف ساخت بیم دتکتورهای آدرس پذیر با قابلیت تشخیص حریق در فاصله های ۴۰ الی ۱۰۰ متری تأسیس گردید .
این شرکت با توجه به تکنولوژی پبشرفته توانسته بیم دتکتورهای خودر را به صورت آدرس پذیر و قابلیت ارتقا توسط کیت های طراحی شده جهت پوشش از ۴۰ متر تا ۸۰ و ۱۰۰ متر را فراهم نموده .
شرکت ایستا حریق پاسارگاد در سال ۱۳۹۶ توانسته نمایندگی فروش محصولات شرکت Fire beam system را کسب نمایید تا مشتریان گرامی بتوانند محصولات این شرکت را با گارانتی و پشتیبانی معتبر این شرکت تهیه نمایند.

بیم دتکتورهای Fire Beam System

تشخیص حریق با استفاده از بیم دتکتورهای پرتویی همیشه یکی از راهکارهای اقتصادی برای فضا های بسیار بزرگ مانند سوله بوده ، اما با توجه به خطاهایی که توسط عوامل بیرونی بر روی تجهیزات تأثیر میگذاشتند بیم دتکتورها در گذشته توصیه نمی گردید ، اما شرکت fire beam system با استفاده از تکنولوزی به روز خود توانسته با استفاده از فیلترهای گوناگون آلارم های کاذب را حذف نماید واین تجهیزات با توجه به هزینه تمام شده کمتر در بسیاری از پروژه ها توصیه می گردد .
بیم دتکتور fire beam system دارای هد موتور دار بوده که نصب و تنظیم آن را برای تکنسین نصب و راه اندازی آسان می گرداند همچنین این تجهیز به صورت اتوماتیک می تواند در صورت تغییرات جزئی تنظیمات خود را بروزرسانی نماید .
بیم دتکتورهای fire beam system به صورت رفلکتوری می باشند که قابلیت پوشش از ۴۰ متر الی ۱۰۰ متر را با افزایش تعداد رفلکتورها امکان پذیر می نماید.